O NAS

Klinika Kosmetologi i Medycyny Estetycznej istnieje od 2006 r. i nieustannie cieszy się zaufaniem wśród najbardziej wymagających Klientek i Klientów. Dajemy gwarancję najwyższej jakości usług, najnowszych technologii i trendów kosmetycznych.

POZNAJ NASZYCH PARTNERÓW GALERIA - W NASZYM SALONIE

Nasza Klinika dysponuje kilkoma systemami do depilacji laserowej Light Sheer firmy Coherent, m.in. Light Sheer ET, Light Sheer Desire™.

Wieloletnie doświadczenie w branży decyduje o tym, że nasza oferta jest atrakcyjna dla każdego, kto pragnie dbać o siebie w sposób najbardziej efektywny. Jedną z naszych zalet jest profesjonalna i wykwalifikowana kadra zarządzająca, wykształcony personel medyczny i kosmetyczny z szerokim doświadczeniem. Wszystko to sprawia, że Klientki i Klienci mogą być pewni najwyższego poziomu usług.

U nas każdy może skorzystać z bogatej oferty zabiegów, począwszy od nieinwazyjnej KOSMETOLOGII, poprzez MEDYCYNĘ ESTETYCZNĄ, aż po LASEROTERAPIĘ.Pomagamy spełniać marzenia o lepszym i piękniejszym życiu, gdyż atrakcyjny wygląd ma olbrzymie znaczenie - wzmacnia poczucie własnej wartości, poprawia samopoczucie, pomaga osiągać sukcesy w życiu zawodowym i osobistym.Właśnie dlatego... dajemy Ci powody, by pokochać swoją skórę!

podpis Marta Gawin i Agnieszka Uryn


x

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

Prawa do materiałów zawartych na stronie royallaser.pl przysługują spółce ROYAL LASER ESTETIC S.C., za wyjątkiem takich, które są wyraźnie oznaczone jako należące do osób trzecich i z których korzystanie oparte jest na porozumieniach z tymi osobami.

Zabronione jest jakiekolwiek rozpowszechnianie, udostępnianie, kopiowanie, drukowanie, opracowywanie, modyfikowanie opisanych materiałów oraz jakichkolwiek części strony royallaser.pl, w celach innych niż potrzeby osobiste użytkownika oraz wyłącznie w celach niekomercyjnych i to pod warunkiem wskazania źródła pochodzenia. Dotyczy to w szczególności rozpowszechniania materiałów w innych niż royallaser.pl witrynach internetowych, a także w ramach wszelkich innych form rozpowszechniania.

Wszelkie przypadki bezprawnego wykorzystywania materiałów pochodzących ze strony royallaser.pl będą przez nas egzekwowane na drodze prawnej.