ZNAJDŹ NAS NA MAPIE

ROYAL LASER ESTETIC

ul. Ruska 43/44,
50-079 Wrocław
tel. (71) 341 73 74

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - piątek: 9:00 - 19:00
Sobota: po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej

PARKING:

Naszych Pacjentów zapraszamy do korzystania z podziemnego parkingu, znajdującego się w budynku biurowca Pegaz na przeciwko naszej Kliniki przy ul. Grabarskiej.

NAPISZ DO NAS

DZIĘKUJEMY.
WIADOMOŚĆ ZOSTAŁA WYSŁANA.

x

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

Prawa do materiałów zawartych na stronie royallaser.pl przysługują spółce ROYAL LASER ESTETIC S.C., za wyjątkiem takich, które są wyraźnie oznaczone jako należące do osób trzecich i z których korzystanie oparte jest na porozumieniach z tymi osobami.

Zabronione jest jakiekolwiek rozpowszechnianie, udostępnianie, kopiowanie, drukowanie, opracowywanie, modyfikowanie opisanych materiałów oraz jakichkolwiek części strony royallaser.pl, w celach innych niż potrzeby osobiste użytkownika oraz wyłącznie w celach niekomercyjnych i to pod warunkiem wskazania źródła pochodzenia. Dotyczy to w szczególności rozpowszechniania materiałów w innych niż royallaser.pl witrynach internetowych, a także w ramach wszelkich innych form rozpowszechniania.

Wszelkie przypadki bezprawnego wykorzystywania materiałów pochodzących ze strony royallaser.pl będą przez nas egzekwowane na drodze prawnej.