DEPILACJA LASEROWA LIGHT SHEER

O DEPILACJI LASEROWEJ

UWAGA!!! Obecnie pojawiło się dużo laserów LightSheer z przekalibrowanymi głowicami. Efektem tego są słabe lub bardzo słabe efekty depilacji laserowej. Zdarzają się przypadki, że depilacja rzekomo oryginalnym sprzętem jest zupełnie nieskuteczna. Urządzenie, jego serwisowanie oraz kwalifikacje i pozwolenie do wykonywania zabiegu depilacji laserowej można sprawdzić u jedynego w Polsce dystrybutora Laserów Light Sheer - firmy Coherent Lumenis, do czego zachęcamy w celu zapewnienia Państwu bezpieczeństwa.

LASEROWE USUWANIE OWŁOSIENIA

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU

PO ZABIEGU

WAŻNE RADY, ABY NIE DAĆ SIĘ OSZUKAĆ

PRZEKALIBROWANE GŁOWICE

Niestety sama marka LightSheer nie jest już gwarancją 100% jakości. W ostatnim czasie na rynku pojawia się coraz więcej laserów z przekalibrowanymi głowicami. Co to znaczy? Każda głowica lasera ma określoną żywotność. Bardzo ważne jest, aby w odpowiednim czasie wymienić głowicę na nową. W wielu salonach powszechna staje się praktyka wykonywania zabiegów na starych, zużytych głowicach. Bardzo ciężko rozpoznać taką głowicę – na ekranie lasera może wyświetlać się informacja o mocy 30 J, jednak w rzeczywistości będzie ona odpowiadała mocy jedynie 15 J. W rezultacie efekt takiego zabiegu będzie dużo słabszy lub nie będzie go wcale. Urządzenie, jego serwisowanie oraz kwalifikacje i pozwolenie do wykonywania zabiegu depilacji laserowej można sprawdzić u jedynego w Polsce dystrybutora Laserów Light Sheer - firmy Coherent Lumenis www.coherent.com.pl, do czego zachęcamy w celu zapewnienia Państwu bezpieczeństwa.

ZABIEG NIE MOŻE BYĆ ZUPEŁNIE BEZBOLESNY

Spalaniu włosów zawsze towarzyszy uczucie "gorącego ukłucia". Przy ciemnych, mocnych włosach będzie ono silniejsze, a przy słabszych włosach delikatniejsze. Jeśli nie odczuwasz nic w trakcie zabiegu oznacza to, że Twoje włosy są zbyt jasne lub laser jest niesprawny i efektów nie będzie.

REZULTATY JUŻ PO PIERWSZYM ZABIEGU

Jeden zabieg depilacji wykonany na sprawnym laserze gwarantuje bezpowrotne zniszczenie około 30-50% wszystkich ciemnych włosów. Nie dajmy sobie wmówić, że różnicę będzie widać dopiero po serii zabiegów i należy poczekać. Oczywiście trwały efekt uzyskuje się po 6 zabiegach, ale już po pierwszej wizycie będziesz mieć zdecydowanie mniej włosów, co widać gołym okiem.

SZUKAJ NAPISU LIGHT SHEER

Na rynku można spotkać mnóstwo sprzętu do depilacji laserowej. Niestety większość to tanie, chińskie podróbki markowego systemu LightSheer. Lasery diodowe LightSheer są najskuteczniejsze i działają najsilniej, co udowodnił szereg badań i testów klinicznych przeprowadzonych w USA. Koniecznie zwróć uwagę czy laser, na którym masz wykonywany zabieg, posiada widoczny napis "LightSheer". Poniżej przedstawiamy zdjęcia wszystkich modeli laserów LightSheer dostępnych na rynku – porównaj je i nie daj się nabrać na podróbki:

RAŻĄCO NISKA CENA ZABIEGU

Niestety jeśli koszty zabiegu bardzo odbiegają od średnich cen na rynku musi oznaczać to, że sprzęt jest wątpliwej jakości. Wymiana poszczególnych elementów lasera, przede wszystkim głowicy, jest niezbędna po określonej liczbie przepracowanych godzin. Każda część ma swoją żywotność, a wymiana części w autoryzowanym serwisie niestety ma swoją cenę. Bardzo niskie ceny zabiegów sugerują, że sprzęt nie jest na czas serwisowany, posiada nieoryginalne części, a tym samym okazuje się nieskuteczny lub tylko minimalnie skuteczny.

MNIEJSZA SKUTECZNOŚĆ DUŻEJ GŁOWICY

Warto wiedzieć, że najnowszy model lasera LightSheer Duet wyposażony został w dwie głowice – małą ET oraz dużą HS. Duża głowica, mocno reklamowana w ostatnich miesiącach, niestety okazała się zdecydowanie mniej skuteczna od małej głowicy. Polecamy ją jedynie osobom o bardzo niskim progu bólowym – zabieg jest bowiem mniej bolesny i wykonuje się go dużo szybciej. Należy jednak wziąć pod uwagę, że trzeba będzie go powtórzyć dwukrotnie więcej razy niż na mniejszych głowicach ET, ST i XC, by uzyskać taki sam zadowalający efekt.

NIEPOKOJĄCO KRÓTKI CZAS TRWANIA ZABIEGU

Aby zabieg depilacji laserowej był dokładny i skuteczny, należy poświęcić mu odpowiednio dużo czasu. W trakcie zabiegu na ogoloną skórę przykłada się głowicę lasera i oddaje tzw. strzał. Powierzchnia głowicy lasera (ET, ST) ma wielkość 1 cm2 i takiej wielkości jest także wiązka lasera. Głowicę należy przykładać miejsce przy miejscu, centymetr przy centymetrze, aż działaniu lasera zostanie poddana cała depilowana okolica. Przykładowo na głowicach ET i ST depilacja łydek powinna zająć około 1,5 godziny, natomiast ud - 2 godziny. Na głowicy XC, która jest dwukrotnie większa, zabieg będzie proporcjonalnie krótszy. Nigdy nie należy przesuwać głowicy po skórze wysmarowanej żelem do USG – zabieg wtedy wydaje się dużo szybszy, ale bardzo niedokładny i może spowodować poparzenia. Jeśli depilacja nóg zajmuje kilkanaście minut, a depilacja całego ciała godzinę, zabieg na pewno nie jest prawidłowo przeprowadzony.

PRZYCZYNY NADMIERNEGO OWŁOSIENIA

PYTANIA I ODPOWIEDZI

SPRAWDŹ CENY ZABIEGÓW

Warning: include(partials/footer.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/klient.dhosting.pl/michaluryn/royallaser.pl/depilacja/rady.php on line 77

Warning: include(partials/footer.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/klient.dhosting.pl/michaluryn/royallaser.pl/depilacja/rady.php on line 77

Warning: include(): Failed opening 'partials/footer.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php/5.6/5.6.36-dh10/lib/php') in /home/klient.dhosting.pl/michaluryn/royallaser.pl/depilacja/rady.php on line 77