DEPILACJA LASEROWA LIGHT SHEER

O DEPILACJI LASEROWEJ

UWAGA!!! Obecnie pojawiło się dużo laserów LightSheer z przekalibrowanymi głowicami. Efektem tego są słabe lub bardzo słabe efekty depilacji laserowej. Zdarzają się przypadki, że depilacja rzekomo oryginalnym sprzętem jest zupełnie nieskuteczna. Urządzenie, jego serwisowanie oraz kwalifikacje i pozwolenie do wykonywania zabiegu depilacji laserowej można sprawdzić u jedynego w Polsce dystrybutora Laserów Light Sheer - firmy Coherent Lumenis www.coherent.com.pl, do czego zachęcamy w celu zapewnienia Państwu bezpieczeństwa.

LASEROWE USUWANIE OWŁOSIENIA

Większość z nas przynajmniej raz w życiu próbowała usuwać niepożądane owłosienie, stosując przynajmniej jedną z dotąd znanych i popularnych metod. Tymczasem golenie włosów konieczne jest niemal codziennie, usuwanie za pomocą wosku jest bolesne, a elektroliza dodatkowo ekstremalnie czasochłonna. Wszystkie powyższe metody mają jeszcze jedną, wspólną wadę: ich efekt jest krótkotrwały...

Na szczęście dzięki zastosowaniu w medycynie estetycznej nowoczesnej technologii laserowej jesteśmy dziś w stanie usuwać niepożądane owłosienie:

 • PERMANENTNIE - skoncentrowana wiązka światła dociera do cebulki, niszcząc ją i tym samym uniemożliwiając odrastanie włosa!
 • KOMFORTOWO - efektywne metody chłodzenia skóry podczas zabiegu sprawiają, że impulsy świetlne są niemal niewyczuwalne, a powierzchnia skóry bezpieczna, natomiast sam zabieg nie jest w żaden sposób porównywalny z bardzo bolesną elektrolizą czy usuwaniem woskiem, a nawet z innymi, dotychczas stosowanymi urządzeniami laserowymi.
 • WYGODNIE - całkowicie odmiennie, niż w przypadku usuwania woskiem nie ma potrzeby oczekiwać pomiędzy zabiegami, aż włosy odrosną - w każdej chwili możesz mieć gładką i wypielęgnowaną skórę!
 • SZYBKO - funkcjonalna głowica aplikująca falę świetlną pozwala na usunięcie włosów z niewielkich powierzchni (jak pachy czy górna warga) w ciągu 10-15 minut, a usunięcie ich nawet z dużych obszarów (jak plecy czy łydki) nie zajmuje więcej, niż pół godziny!

Na rynku jest kilka systemów laserowego likwidowania zbędnego owłosienia. Różnią się one znacznie skutecznością. Od wielu lat znany jest w Polsce system LightSheer. Na świecie uznany jest on za najskuteczniejszy laser i złoty standard epilacji. Nowa odmiana lasera LightSheer DESIRE - absolutna nowość firmy Lumenis, została wprowadzona w Polsce we wrześniu. Już teraz w Klinice Royal Laser dysponujemy kilkoma urządzeniami do depilacji laserowej, m.in. LightSheer ET, LightSheer DESIRE.

O SAMYM ZABIEGU

Metoda depilacji laserowej laserem diodowym LIGHT SHEER polega na uszkodzeniu macierzy włosa (absorbcja energii przez melaninę - barwnik). Należy jednak dodać, że nie wszystkie włosy rosną równocześnie. Część z nich znajduje się w fazie wzrostu (anagen) i właśnie one reagują na światło lasera; pozostałe włosy są w fazie "uśpienia" (katagen, telogen), która ma różne okresy trwania (od 3 do 8 tygodni). Po tym okresie zaczyna się aktywny etap wzrostu nowego włosa, dlatego też zabiegi muszą być powtarzane minimum trzy, cztery razy, aby usunąć prawie wszystkie włosy.

W większości przypadków po 5-6 zabiegach następuje bardzo znacząca redukcja owłosienia (lub całkowita likwidacja). Przy pierwszym zabiegu zostaje usunięte ok. 30% włosów, po 5-6 zabiegach ok. 80%-90% (przy ciemnych włosach). Pozostały procent to włosy jaśniejsze, delikatniejsze, niewidoczne.

Ze względu na przeprowadzane wcześniej zabiegi depilacji woskiem, depilatorem mechanicznym, pęsetą itp., może zaistnieć konieczność przeprowadzenia piątego lub szóstego zabiegu depilacji dla uzyskania lepszych wyników (włosy usuwane tymi metodami odrastają nierównomiernie, mniejsza ich ilość jest w fazie intensywnego wzrostu). Powyższe zalecenie może dotyczyć również jaśniejszych włosów lub osób z bardzo ciemną karnacją. Włosów rudych i siwych nie depiluje się tą metodą (brak melaniny we włosie).

Pierwszy zabieg poprzedzony jest konsultacją. Przeprowadzany jest wywiad, oceniany stan i typ skóry oraz rodzaj włosa - od tych czynników uzależnione jest prawidłowe dobranie parametrów lasera. Osoby zakwalifikowane do zabiegu mają wykonaną próbę laserową...

Konsultacja oraz próba laserowa są w naszym gabinecie BEZPŁATNE!

DLACZEGO LASER DIODOWY LIGHT SHEER

laserem diodowym LIGHT SHEER amerykańskiej firmy COHERENT jest najnowocześniejszym urządzeniem do usuwania zbędnego owłosienia. Firma ta istnieje od 1966 r. i jest światowym liderem w produkcji laserów, które mają zastosowanie zarówno w kosmetyce jak i medycynie.

Na polskim rynku istnieją cztery różne systemy laserowe. Ich skuteczność różni się od siebie znacząco.

 • LASER RUBINOWY - długość fali 694 nm, energia stosowana - od 10 do 60 J/cm2, czas trwania impulsu od 0,5 do 1 Hz, średnica promienia laserowego na skórze od 4x10mm. W okresie 12 tygodni po jednorazowym zabiegu wykazano zmniejszony odrost włosów od 20% do 60%.
 • LASER ALEKSANDRYTOWY - długość fali 755 nm, energia stosowana - od 25 do 40 J/cm2, czas trwania impulsu - od 2 do 20 ms, średnica promieniowania laserowego na skórze od 5x10 mm. W trzy miesiące po wykonaniu nim naświetlań stwierdza się zmniejszony odrost o 80%.
 • LASER DIODOWY - długość fali 800 nm, energia stosowana - od 40 do 100 j/cm2, czas trwania impulsu od 5 do 30 ms, średnica promieniowania laserowego na skórze 9x9mm. W trzy miesiące po wykonaniu nim naświetleń stwierdza się zmniejszony odrost o 98%.
 • LASER YAGOWY - długość fali 1064 nm, energia stosowana od 2,5 do 4 J/cm2, czas trwania impulsu od 15 do 50 ns, średnica promieniowania na skórze 7 mm. W trzy miesiące po wykonaniu nim naświetlań stwierdza się zmniejszony odrost o 44-66%.

Na rynku jest dostępnych co najmniej kilka systemów do depilacji (opartych na różnej technologii), a ich skuteczność znacząco się różni.

Chcemy zaoferować Państwu usługę na najwyższym poziomie. Dlatego naszymi priorytetami przy wyborze lasera były:

 • najwyższa skuteczność,
 • bezpieczeństwo,
 • komfort dla klienta,
 • stosunkowo mała liczba zabiegów potrzebna do osiągnięcia zadowalającego efektu.

Kierując się tymi wytycznymi i mając na względzie osiągnięcie pełnego zadowolenia naszych przyszłych Klientek i Klientów wybraliśmy dla Państwa laser diodowy LIGHT SHEER, produkowany przez amerykańską firmę COHERENT - lidera w swojej branży. Laser diodowy LIGHT SHEER usuwa niechciane włosy na stałe, bezboleśnie, bezinwazyjnie, nie uszkadza skóry, posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydawany przez U.S.FDA (Food & Drug Administration) respektowany na całym świecie.

Zasada działania lasera diodowego LIGHT SHEER polega na niszczeniu mieszka włosowego za pomocą światła laserowego. Przenikająca do 2 mm w głąb skóry wiązka energii jest pochłaniana przez melaninę (barwnik) i zamieniana na ciepło (następuje uszkodzenie macierzy włosa). Energia wytwarzana przez laser jest absolutnie bezpieczna dla człowieka. Długość fali emitowanej przez diodę wynosi 800 nm (całkowicie bezpieczny zakres dla człowieka wynosi od 700 do 1000 nm). Światło lasera działa powierzchniowo, nie wpływając tym samym na funkcje organizmu. W celu zapewnienia najwyższego stopnia bezpieczeństwa rączka lasera diodowego LIGHT SHEER została zaopatrzona w niepowtarzalny, odmienny system chłodzenia końcówką ChillTip, który chłodzi i chroni skórę podczas zabiegu oraz sprawia, że zabieg jest praktycznie bezbolesny.

Temperatura szafirowej końcówki cały czas utrzymywana jest na poziomie około 4°C. Jest to znacznie wydajniejsze chłodzenie w porównaniu z rozwiązaniami stosowanymi w innych urządzeniach do depilacji (chłodzenie powietrzem, żelami itp.).

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU

PO ZABIEGU

WAŻNE RADY, ABY NIE DAĆ SIĘ OSZUKAĆ

PRZYCZYNY NADMIERNEGO OWŁOSIENIA

PYTANIA I ODPOWIEDZI

SPRAWDŹ CENY ZABIEGÓW

x

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

Prawa do materiałów zawartych na stronie royallaser.pl przysługują spółce ROYAL LASER ESTETIC S.C., za wyjątkiem takich, które są wyraźnie oznaczone jako należące do osób trzecich i z których korzystanie oparte jest na porozumieniach z tymi osobami.

Zabronione jest jakiekolwiek rozpowszechnianie, udostępnianie, kopiowanie, drukowanie, opracowywanie, modyfikowanie opisanych materiałów oraz jakichkolwiek części strony royallaser.pl, w celach innych niż potrzeby osobiste użytkownika oraz wyłącznie w celach niekomercyjnych i to pod warunkiem wskazania źródła pochodzenia. Dotyczy to w szczególności rozpowszechniania materiałów w innych niż royallaser.pl witrynach internetowych, a także w ramach wszelkich innych form rozpowszechniania.

Wszelkie przypadki bezprawnego wykorzystywania materiałów pochodzących ze strony royallaser.pl będą przez nas egzekwowane na drodze prawnej.